Para Yatırma 250 Euro Paykasa Kart Satın Alma

Bahisvip

Admin
Yönetici
Admin
TC onaylı
Katılım
29 Tem 2015
Kupon kazancı
15.3K₺
Mesajlar
4,727
Tepkime puanı
2,894
Puanları
113
Konum
S.Francisco

Merhaba ziyaretçi forumumuza hoşgeldiniz!

Bu mesajın içeriğini görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız.
Foruma kayıt olmak tamamen ücretsizdir. Kayıt sırasında istenilen bilgiler kesinlikle 3.şahışlar ile paylaşılmaz.
paykasa-250-min.jpg

Online alışverişlerde artık kredi kartı devri son bulmakta. Günümüzde insanlar artık mağaza mağaza dolaşıp kısıtlı çeşitteki eşyalara bakmaktansa internette yüzlerce ürünün elinin altında olmasını ister. Fakat internetten satın almalarda girilen kredi kartı bilgileri herkesi tedirgin etmiş durumda. Haberlerde sıkça duyduğumuz alışveriş yaparken kredi kartı bilgilerini çaldırdı manşetleri canımızı sıkmakta. Bu yüzden yeni geliştirilmiş olan paykasa ödeme yöntemi devreye girmiştir. Kur üzerinden işlem yapabildiğiniz paykasa kart ile %100 tamamen güvenli bir ödeme yöntemine sahip olacaksınız. Online paykasa hesabı oluşturup kart satın aldığınızda bu kartın fiyatı karşılığında içindeki bakiye ile ön ödemeli kart görevini görerek istediğiniz gibi harcama yapabileceksiniz. Böylece alışveriş yaptığınız sitelere kredi kartı bilgilerinizi girmeden gönül rahatlığı ile satın aldığınız ürünlere kavuşabileceksiniz. Paykasa tamamen güvenli bir sistem olup uzmanlar tarafından da onaylı bir şekilde kullanılmaktadır. Sanal kart olduğu için herhangi bir sürpriz ücretlerle karşılaşmayıp, harcama yaptığınız kadar ödersiniz. Hesapta aylık aidat, yıllık ücret, dosya masrafı, faiz gibi sıradan bankaların yaptığı işlemlere takılmazsınız. Üstelik bu sanal kart ile yurtdışı ödemelere tek tık ile ulaşabilirsiniz. Herhangi bir ekstra işlem yapmadan isterseniz yurtiçi isterseniz de yurtdışı ödemelerinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

Ön ödemeli kart sistemi ile çalışan paykasa, satın aldığınız miktar kadar sizlere alışveriş imkanı sunar. Kartı euro üzerinden satın alır ve Türk lirası karşılığında ödersiniz. 250 Euro paykasa kart satın aldıktan sonra bu parayı yurtiçinde istediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Türkiye içinde harcama yaparken güncel kur üzerinden Türk lirasına çevrilir ve ödemeleriniz gerçekleşir. Bu kur ise siz tam harcama yaparken ne durumda ise o an ile değerlendirilir. Sonradan düşüp artması sizi ilgilendirmez. Böylece euro yükseldiği zaman Türkiye içi alışveriş yaparak kârda olabilir, yurt dışı harcamalarında yine kâra geçebilirsiniz. Yurt dışı ödemelerinde kur sistemi devreye girmez çünkü hesabınızda zaten Euro birimi mevcuttur. Yurt dışı için ne kadar ödenmesi gerekiyorsa ödemeden sonra bakiyeden düşülür. Siz de paykasa oluşturup 250 Euro paykasa kart satın alırsanız bunu hem yatırım olarak kullanabilir hem de güvenli alışveriş yaparak gönlünüzü rahatlatabilirsiniz.

Küçükler İçin Paykasa
Eğer yaşınız 18’den küçükse ve kredi kartı alamıyorsanız imdadınıza paykasa yetişiyor. Çocukların sevdiği online oyunlar ve mobil oyunlar için ödeme yapmak adeta bir kabus. Kartları olmadığı için ve ailesi kredi kartlarını kullanmasına izin vermediği için oyunları sıkıcı bir şekilde geçirmeye çalışmaktadır. Artık bunlara katlanmanıza gerek kalmayacak çünkü paykasa yaş sınırlamasına sizi tabii tutmuyor. İster 10 yaşında olun ister 15 yaşında olun. Paykasa ile oyunlarınıza ödeme yapıp e-pin satın alabilir, steam üzerinden istediğiniz oyunu biriktirdiğiniz para ile satın alabilirsiniz. Bakiye yükleme işlemini ise ister mobil hat üzerinden gerçekleştirin isterseniz de size en yakın ATM’ye giderek bakiye yükleme işlemlerinden havale geçerek paykasa kartınızı satın alın. 10 Euro, 15, 20, 50, 100, 150, 200, 250, 500 ve 1000 euro paketlerinden birini seçerek paykasa kart satın alma işlemini tamamlayıp bunu anlaşmalı olan on binlerce sitede kullanabilirsiniz. Para biriminin Euro olması gözünüzü korkutmasın. Bu durumu iyi değerlendirerek euro’yu takip edebilir, düşüp yükselmesine göre kâr edebilirsiniz. Paykasa sisteminde para yatırabildiğiniz gibi hesabınızda bulunan paykasa bakiyesini çekmeniz de pek mümkün. Bu bakiyeyi ister banka kartınıza isterseniz kredi kartınıza isterseniz de normal bir banka hesabına aktarabilirsiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.