Skype İletişim: live:.cid.5036551c6e41b511
Mail İletişim: [email protected]

Promosyon Betegel 2700 bakıyeme coktu

brusli73

Kayıtlı kullanıcı
Kullanıcı
Kupon kazancı
0₺

Merhaba ziyaretçi forumumuza hoşgeldiniz!

Bu mesajın içeriğini görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız.
Foruma kayıt olmak tamamen ücretsizdir. Kayıt sırasında istenilen bilgiler kesinlikle 3.şahışlar ile paylaşılmaz.
Arkadaslar merhaba. Betegel denen siteye dun gece 100 tl yatırıp yuzde ellı frebet alıp bahıs aldm 50 frebetı kaybedıp sonra 100 tl bakıyemı 2700 yaptım adamlardan daha once 1800 k ya kadar cekımım oldugu ıcın sorun yasamadım herhalde cekerım dedım. Neyse cekım verdim sabah. Bırıncı bahanelerı basladı kımlık yolla vs guncelleme var dedıler ıste betco altyapsnda kmlıgnızı onaylamnz lazm falan neyse tmaam kmlıgı yukledm sonra 24 saat beklmenz lazm dedıler 24 saatım yarın saat 10 da bıtıyor normalde ama baktm once bakıyeme kılıt vurdular sonra hesabıma kılıt vurdular smdı baska taraycdan falan baglanıp sordgmda da boyle bır kullanıcı yok dıyorlar resmen tasak gecıyorlar. Lutfen yardmcı olun admınlerden yardmcı olack arkadslara eger paramı kurtabıleck babayıgt varsa 500 u gozden cıkartyorm cok borcum var bu paraya cok ıhtyacm var. Butun bahıslerm temız hepsnın fotosu vs attım babalar yardmcı olurmsnz bunlar buraya sponsorlukları devam edyormu blmyorm yardmcı olursanz forumda etknlıkle 500 unu dagıtırm. Cok canımı sıktı bunlar cok:(

Ekli dosyalar

Tüm sayfalar yüklendi.