BETLİKE DESTEK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cihat1234

Kayıtlı kullanıcı
Kullanıcı
Kupon kazancı
0₺

Merhaba ziyaretçi forumumuza hoşgeldiniz!

Bu mesajın içeriğini görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız.
Foruma kayıt olmak tamamen ücretsizdir. Kayıt sırasında istenilen bilgiler kesinlikle 3.şahışlar ile paylaşılmaz.
Merhaba beyler yardımcı olacak admin varmı heryerde 72-50 biten karsilasma betliketa 72-48 soniclandi ve canlı izledim macı twitcten heryer yazmama ragmen bir geri donüs olmadı.

Ekli dosyalar

Seher322

Kayıtlı kullanıcı
Kullanıcı
TC onaylı
Kupon kazancı
0₺

Foruma kayıt olmak tamamen ücretsizdir. Kayıt sırasında istenilen bilgiler kesinlikle 3.şahışlar ile paylaşılmaz.
Benimde kimlik bilgilerimi dogrulayamadilar üye olurken sıkıntı yok bonus istediğimde kimlik bilgileri hatalı dedi

Babafingo

Moderator
Yönetici
Moderatör
Tanınmış Üye
TC onaylı
Kupon kazancı
-10₺

Merhaba beyler yardımcı olacak admin varmı heryerde 72-50 biten karsilasma betliketa 72-48 soniclandi ve canlı izledim macı twitcten heryer yazmama ragmen bir geri donüs olmadı.
Merhabalar, eğer kuponunuzda yanlış sonuçlandırma olduğunu düşünüyorsanız canlı desteğe bağlanarak sitenin güncel mail adresine kupon ID ile birlikte durumu belirten bir mail göndermeniz gerekir.

Not : Belirtmiş olduğunuz ikinci skor ekran görüntüsü skorları doğru belirten bir siteye ait değildir ve hemen hemen her sitede bu maç ile ilgili farklı sonuçlara ulaşmak mümkündür.

Cihat1234

Kayıtlı kullanıcı
Kullanıcı
Kupon kazancı
0₺

Tesekkrler ben maci canli izledigimi blirttim ve kuponumu uzun ugraslar sonucu zar zor aldim ve uyeligimi kapattirdım allah çarşılarını pazar etsib.

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...