Para Yatırma Mobil ödeme ile Paykasa satın almak

Bahisvip

Admin
Yönetici
Admin
TC onaylı
Katılım
29 Tem 2015
Kupon kazancı
15.3K₺
Mesajlar
4,720
Tepkime puanı
2,892
Puanları
113
Konum
S.Francisco

Merhaba ziyaretçi forumumuza hoşgeldiniz!

Bu mesajın içeriğini görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız.
Foruma kayıt olmak tamamen ücretsizdir. Kayıt sırasında istenilen bilgiler kesinlikle 3.şahışlar ile paylaşılmaz.
paykasa-kart.jpg

E-Ticaret sitelerinde ödeme yöntemleri gün geçtikçe artmaktadır. Eskiden bu yana sıkça kullanılan kredi kartı veya banka kartları kullanıcılar için çalınma, hesabı boşaltma gibi sorunları meydana getirmektedir. Bu sorun karşısında gelilen teknoloji ile yeni ödeme yöntemleri ortaya çıkmaktadır. Paykasa bu noktada kullanıcıların imdadına yetişiyor. Sanal olarak ön ödemeli kart olarak kullanabileceğiniz paykasa hesabınıza para yükleyecek ve bu yüklediğiniz hesaptan dilediğiniz e-ticaret veya binlerce sitede alışveriş seçeneğini sorunsuz bir şekilde kullanabileceksiniz. Internetten alışveriş yapmaya çekimser bakan ve kredi kartı bilgilerinin çalınacağını düşünen kişiler bu yöntemi kullanarak korkularını arkalarında bırakabilirler. Ayrıca 18 yaşından küçük olup banka hesabı açamayan veya kredi kartı alamayan kişiler paykasa kullanarak internet harcamalarında bu yöntemi kullanabilirler. Paykasa herhangi bir yaş kısıtlamasına maruz bırakmadan tüm kullanıcılar için eşit kullanım sunmaktadır. Çeşitli bakiye yükleme yöntemleri ile paykasa hesabınıza bakiye yüklemesi yapabilir, güvenli ve hızlı ödeme adımına biraz daha yaklaşabilirsiniz.

Mobil Ödeme İle Paykasa Satın Alın
Eğer bir banka hesabına, kredi kartına sahip değilseniz ve yakınınızda bir ATM yoksa yapacağınız işlem çok basit. Telefonunuza TL yükleyip paykasa satın alabilirsiniz. Bu işlem için herhangi bir yaş sınırı gerekmediği gibi işlem kısıtı da bulunmamaktadır. En yakın TL yükleme bayiisinden telefonunuza TL yükleyip paykasa hesabınıza aktarım gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda faturalı hat kullanıcıları da ödeme yaptıkları takdirde ay sonunda fatura kesim tarihi geldiğinde ödediği kadar ücreti telefon faturalarına yansımış bir şekilde görecekler. Hiçbir şekilde ek ücret yok, sürpriz fatura yok.

Neden Paykasa?

Paykasa ile yapacağınız ödemeler tamamen kesintisiz olarak gerçekleşmekte olup ömür boyunca hiçbir zaman hesap ücreti, hesap aidatı, kart aidatı gibi ücretler ödemeyeceksiniz. Bankalara nazaran masrafsız olan bu paykasa ödeme yöntemi, siz ödeme yapacağınız zaman girilen pin ve hesap bilgileri sürecinde tamamen şifreli bağlantı oluşturarak, özel kodlar ile işlemleri gerçekleştirmektedir. Hâl böyle olunca 2. şahıslar tarafından bilgileriniz görülmez, para çalınma gibi durum söz konusu dahi olamaz. Paykasa elektronik ortamda oluşturacağınız bir sanal kart olduğundan dolayı kart masrafı gibi ödemelerde bulunmazsınız. Kartınızın son kullanma tarihi gibi bir şey olmaz. Sürekli olarak kart değiştirme, kaybolan kartla uğraşma derdiniz olmaz.

Ne Kadar Güvenli?
Özellikle yaşlı nesil internetten alışveriş mi olur? diye yakınır ve alışverişinizi yaparken kart bilgilerinizi çaldırıp hırsızlara yem olacağınızı düşünür. Onlara paykasa yöntemini anlattığınızda ise yaşlı bile olsa bu sisteme güvenebilir ve gönül rahatlığı ile alışverişlerini tamamlayabilir. Uçtan uca şifrelemeli bağlantı ile klavyede yaptığınız işlemler, online olarak gönderilen formlar bilgisayar korsanları tarafından görülemez, kırılamaz. %100 tamamen güvenli paykasa kullanmak için herhangi bir şart aranmamakla birlikte kullanmak için sadece hesabınıza bakiye yüklemeniz gerekmektedir.

Paykasa da kendi içerisinde çeşitli gelişmeler almakta ve farklı ödeme yöntemleri geliştirilmektedir. Havale / EFT / Kredi kartı gibi ödeme yöntemlerinin yanı sıra yeni çıkan bir özellik ile mobil faturalı veya faturasız hatlar üzerinden sanal kartınıza para yükleyebilirsiniz. Ekstra ücret ödemeden transfer ettiğiniz bakiyeyi alışveriş yapacağınız sitede sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Faturasız hatlar için bu işlemi yapabilmek için hat içerisinde bakiye mevcut olması gerekmektedir. Faturalı hatlar ise önceden birikmiş borcu yoksa ve hat açık durumdaysa paykasa mobil para yükleme işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilir. Bu bakiyeyi anlaşmalı on binlerce sitede kullanarak güvenli alışverişin verdiği huzurla keyifli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.
 
Tüm sayfalar yüklendi.