Skype İletişim: [email protected]
Mail İletişim: [email protected]

Büro Şikayet Oleybet Sahtekardır!!! Oynamadan Önce Bunu Bir Okuyun Derim

uauaua

Kayıtlı kullanıcı
Kullanıcı
Kupon kazancı
0₺

Merhaba ziyaretçi forumumuza hoşgeldiniz!

Bu mesajın içeriğini görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız.
Foruma kayıt olmak tamamen ücretsizdir. Kayıt sırasında istenilen bilgiler kesinlikle 3.şahışlar ile paylaşılmaz.
Beyler selam, Oleybet denilen site ciddi bir üç kağıtçıdır. Başımdan geçen olayı şöyle özetleyeyim:
20 TL freebet aldım siteden, oynayıp 100 TL yaptım ve sonrasında çekim talebini gönderdim. Zaten Maksipara havale diye bir yöntemi zorunlu tutarak sizin bir yakınınızın TC kimlik numarasına kadar istiyor. Tabi ki çekim bu kadar kolay olmuyor dolandırıcı sitelerde ve çekim talebim reddedildi. Reddedilme sebebi olarak canlı destekten TC kimlik onayı yapmam gerektiği mesaj olarak iletildi. Canlı desteğe bağlanıp durumu ilettim ama mesajda canlı destekten onaylatın demesine rağmen ad, soyad, tc no ve doğum tarihimi mail olarak [email protected] adresine göndermem istendi, eyvallah dedim bunu da yaptım. Sonrasında mailime "Lütfen istenilen belgeleri gönderiniz" gibi bir cevap geldi ve benden belge istenmemişti, durumu tekrar bildirdim ve süreci hızlandırıyoruz dediler. Ve son noktayı koyan mail ile parayı çekme umutlarımdan vazgeçtim, cevap aynen şu şekilde "Lütfen kimliğinizin ön yüzünü omuz hizanızda tutarak selfi fotoğrafınızı bilgiler okunacak şekilde gönderiniz.".

Yani böyle olmaz aslında direkt şirket açıp vergi numarasını iletsem daha kolay olurdu herkes için. Olayın bütün resimlerini de ekliyorum beyler, oynamak isteyen bir daha düşünsün derim.

Ekli dosyalar

Tüm sayfalar yüklendi.